Drukuj

V Turniej Prymasowski

W czwartek 21 października 2010 roku w naszej szkole odbył się V Turniej Prymasowski. Wzięło w nim udział 15 osób ze szkół: V LO - kl.1C i kl.1F, ZLO, WLO, ZSZ i PG. W czasie dwóch godzin zawodnicy odpowiadali pisemnie i ustnie na pytania zadawane przez jury w składzie: Dyrektor Danuta Katorosz, wicedyrektor Marzena Kowalska, mgr Małgorzata Żebrowska oraz gość honorowy pani Irena Chmielewska.

tp5 tp1

Wszyscy uczestnicy wykazali się bardzo dobrym przygotowaniem i duchem walki.

tp6

Pierwsze miejsce zajęła kl.1F z VLO w składzie Maciej Gil, Marcel Pawleta oraz Daria Michałowska.
Drugie miejsce zajęły ex aequo drużyny: Publicznego Gimnazjum dla Dorosłych (Patryk Zgraja, Artur Lepich, Mateusz Krawczyk), Zasadniczej Szkoły Zawodowej dla Dorosłych (Przemysław Bednarz, Jarosław Horabik, Maciej Griner) i Zaocznego Liceum Ogólnokształcącego (Monika Chętnicka, Beata Wolanin).
Trzecie zostało przyznane kl.1c z VLO (Łukasz Szarycz, Ola Warzycha, Ewelina Gebauer).


Organizatorkami konkursu były mgr
Teresa Seremak, wraz z przedstawicielkami Samorządu Uczniowskiego, mgr Aneta Zarzyka oraz mgr Małgorzata Żebrowska.

Wszystkim serdecznie gratulujemy!

 

Logowanie