Drukuj

Kochani!

Kochani!

Kolejny rok szkolny za nami . Dla Samorządu Słuchaczy ZLO był on szczególnie pracowity. Pierwszy semestr upłynął nam na działaniach twórczych, ponieważ przygotowywaliśmy , opiniowaliśmy i zatwierdzaliśmy nowy regulamin . Wszystkie procedury udało się przeprowadzić i teraz możemy go tylko ( jeśli będzie taka konieczność ) ulepszać. Samorząd wypracował procedurę wyborów do swoich władz, mamy nadzieję powtarzać ją w przyszłości. Udało się zorganizować kolejny kiermasz podręczników, cieszy fakt, że z roku na rok jest on coraz  popularniejszy, a słuchacze już kwietniu pytają o jego termin (zawsze wrzesień).

Samorząd powołał tytuł Przyjaciela szkoły , który na wniosek słuchaczy , nauczycieli, opiekuna, może być nadawany osobie, której postawa wyróżnia się na tle innych i cechuję ją aktywność na rzecz społeczności szkolnej.

Zimową porą delektowaliśmy się słodkościami w czasie Mikołajek, a na wiosnę Panie dbały o swoje cytryny, ucząc się samobadania piersi.

W związku z wprowadzeniem kadencyjności , której podlega opiekun samorządu , odbyło się głosowanie , dzięki któremu udało się wyłonić nauczyciela, którego słuchacze mogą prosić, by zechciał zostać ich opiekunem.

W kwietniu pożegnaliśmy kończące szkołę – Przewodniczącą Samorządu p. Katarzynę Pawełek oraz Zastępcę p. Kamilę Kruszyńską. Z dziewczynami żal było się rozstać szczególnie opiekunowi, ale taka jest przecież kolej rzeczy. Za wszystkie działania, za wiele dobra i uśmiechu, za sobotnie i niedzielne ranki i popołudnia z całego serca -

                                                                              DZIĘKUJĘ!!!

                                                                                  Opiekun: U. Latała

Logowanie