ŻYCZENIA 2019

Najserdeczniejsze życzenia wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Sukcesów zawodowych i spełnienia w życiu prywatnym. Wszystkiego dobrego!

STROIKI

Konkurs na najpiękniejszy

stroik bożonarodzeniowy

rozstrzygnięty !

I miejsce ex aequo:  Agnieszka Seibert

i Andrzej Libera

Zwycięzcom gratulujemy inwencji twórczej

i dziękujemy za udział w konkursie.

Zaproszenie

ZAPRASZAMY SŁUCHACZY ZAOCZNEGO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO DO UDZIAŁU W KONKURSIE NA

NAJPIĘKNIEJSZY STROIK BOŻONARODZENIOWY

PRACE PROSIMY SKŁADAĆ DO 15 GRUDNIA

U PANI EWY KUCHARCZYK

Znalezione obrazy dla zapytania stroik świąteczny

Święto Patrona Szkoły

Po raz kolejny cała społeczność szkolna Zespołu szkół spotkała się na obchodach Święta Patrona Szkoły. Dla Liceum zaocznego to  także coroczny konkurs wiedzy o Prymasie organizowany i prowadzony przez  nauczycieli naszej szkoły Pani Ewy Szymków-Cmokowskiej i Pani Magdaleny Wagner. Podczas główniej uroczystości ,która odbywała się w Auli Seminarium Duchownego.  Przeżyliśmy pasowanie pierwszoklasistów na uczniów . Program artystyczny przygotowany przez Panie Joannę Mochniaki Annę Klimczyk dostarczył nam wielu niezapomnianych wrażeń . Na scenie między innymi pojawili się także uczniowie Liceum dla dorosłych. Wszystkim wykonawcom dziękujemy i gratulujemy.

W Zaocznym Liceum Ogólnokształcącym konkurs na najpiękniejszy stroik świąteczny zakończony aukcją , która została przeprowadzona z misją dla potrzebujących

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet 2018

8 marca – w Zaocznym Liceum Ogólnokształcącym tulipany i słodycze dla wszystkich pań !!!