ŻYCZENIA 2019

Opublikowano w Życie szkoły

Najserdeczniejsze życzenia wszystkiego najlepszego w Nowym Roku. Sukcesów zawodowych i spełnienia w życiu prywatnym. Wszystkiego dobrego!

STROIKI

Konkurs na najpiękniejszy

stroik bożonarodzeniowy

rozstrzygnięty !

I miejsce ex aequo:  Agnieszka Seibert

i Andrzej Libera

Zwycięzcom gratulujemy inwencji twórczej

i dziękujemy za udział w konkursie.

Opublikowano w Życie szkoły

ZAPRASZAMY SŁUCHACZY ZAOCZNEGO LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO DO UDZIAŁU W KONKURSIE NA

NAJPIĘKNIEJSZY STROIK BOŻONARODZENIOWY

PRACE PROSIMY SKŁADAĆ DO 15 GRUDNIA

U PANI EWY KUCHARCZYK

Znalezione obrazy dla zapytania stroik świąteczny

Święto Patrona Szkoły

Opublikowano w Życie szkoły

Po raz kolejny cała społeczność szkolna Zespołu szkół spotkała się na obchodach Święta Patrona Szkoły. Dla Liceum zaocznego to  także coroczny konkurs wiedzy o Prymasie organizowany i prowadzony przez  nauczycieli naszej szkoły Pani Ewy Szymków-Cmokowskiej i Pani Magdaleny Wagner. Podczas główniej uroczystości ,która odbywała się w Auli Seminarium Duchownego.  Przeżyliśmy pasowanie pierwszoklasistów na uczniów . Program artystyczny przygotowany przez Panie Joannę Mochniaki Annę Klimczyk dostarczył nam wielu niezapomnianych wrażeń . Na scenie między innymi pojawili się także uczniowie Liceum dla dorosłych. Wszystkim wykonawcom dziękujemy i gratulujemy.

W Zaocznym Liceum Ogólnokształcącym konkurs na najpiękniejszy stroik świąteczny zakończony aukcją , która została przeprowadzona z misją dla potrzebujących

Dzień Kobiet

Dzień Kobiet 2018

8 marca – w Zaocznym Liceum Ogólnokształcącym tulipany i słodycze dla wszystkich pań !!!