Drukuj

I znów się rozstajemy…

I znów się rozstajemy…

  

27 kwietnia 2017 roku ze szkołą żegnała się kolejna klasa. Tym razem była to klasa III A 2, której opiekunem była p. Ewa Szymków – Cmokowska. Na zakończeniu uczniowie pojawili się punktualnie, w komplecie i na galowo. Choć wszyscy czekali na ten moment, świadomość, że oto coś się kończy powodowała , że nie obyło się bez smutku i wzruszenia. Pani dyrektor  Bożena Bujacz gratulowała słuchaczom ukończenia szkoły, wytrwałości i determinacji w zdobywaniu celu. Prosiła również , by zdobyte wykształcenie i doświadczenie wykorzystać dalej, nie spoczywać na laurach, wciąż się rozwijać.

Opiekun Samorządu słuchaczy dziękowała za pracę na rzecz szkoły i aktywność, ze smutkiem żegnając zarówno przewodniczącą- p. Katarzynę Pawełek , jak i zastępcę Samorządu Słuchaczy p. Kamilę Kruszyńską.

Uczniowie dziękowali nauczycielom za cierpliwość, za wkład pracy i serce. Pozostała część należała do p. Szymków- Cmokowskiej, która dla każdego swojego słuchacza miała świadectwo ukończenia szkoły i indywidualne życzenia. Było uroczyście ,radośnie , ale też smutno, że znowu opuszczają nas  uczniowie, choć to przecież naturalna kolej rzeczy. Na koniec nie obyło się bez uścisków i pamiątkowego zdjęcia…

                                                                                                                                               Tekst: U. Latała

Logowanie