Drukuj

Święto Patrona Szkoły

Opublikowano w Życie szkoły

Po raz kolejny cała społeczność szkolna Zespołu szkół spotkała się na obchodach Święta Patrona Szkoły. Dla Liceum zaocznego to  także coroczny konkurs wiedzy o Prymasie organizowany i prowadzony przez  nauczycieli naszej szkoły Pani Ewy Szymków-Cmokowskiej i Pani Magdaleny Wagner. Podczas główniej uroczystości ,która odbywała się w Auli Seminarium Duchownego.  Przeżyliśmy pasowanie pierwszoklasistów na uczniów . Program artystyczny przygotowany przez Panie Joannę Mochniaki Annę Klimczyk dostarczył nam wielu niezapomnianych wrażeń . Na scenie między innymi pojawili się także uczniowie Liceum dla dorosłych. Wszystkim wykonawcom dziękujemy i gratulujemy.

W Zaocznym Liceum Ogólnokształcącym konkurs na najpiękniejszy stroik świąteczny zakończony aukcją , która została przeprowadzona z misją dla potrzebujących

Logowanie